Informační schůzka 2014

Dnes jsme se poprvé v tomto školním roce sešli abychom si pověděli něco podrobnějšího o našem robotickém kroužku a dohodli se na termínech konání a platbách.

Shrnutí:

– bylo odhlasováno, že náš kroužek bude probíhat každé úterý od 14:00 do 16:00 a scházet se budeme vždy před učebnou fyziky, kde bude kroužek probíhat, případně se poté přesuneme do školních dílen, či počítačové učebny

– kroužkovné pro letošní školní rok bude 300,-/rok ze kterého se budou hradit náklady spojené s provozem kroužku

– ti co si budou chtít postavit vlastního robůtka na sledování čáry, se kterým se mohou účastnit soutěží a který jim zůstane (budou si jej brát případně domů) uhradí navíc 600,- na materiál (motory, procesor AVR, elektronika na ovládání motorů, IR čidla a další potřebný materiál na stavbu robůtka)
Sešlo se nás letos poměrně hodně. V tuto chvíli máme 17 registrací a všichni se rozhodli pro vlastního robota, což je to co preferuji. Každý si sám postaví svého robůtka tak, že se rozhodne z jakého materiálu (dřevo, plast, ztužený polystyren, lego technic atd.) bude chtít podvozek, který si sám opracuje, případně smontuje. Následně na něj připevníme motory s koly a elektroniku, kterou si poté propojíme pájením. Elektronika se skládá z již funkčních modulů, není třeba se toho bát . Elektroniku budeme objednávat a než nám dojde, budeme navštěvovat počítačovou učebnu a učit se základy programování na internetových projektech k tomuto určených.

Současný seznam přihlášených dětí:

3.B – Natálie Nováková
3.B – Patrik Vostřez
4.B – Vojtěch Gola
4.B – Dominik Pitrun
4.B – Mikuláš Macháček
5.B – Dalibor Vývoda
5.B – Zbyněk Chaloupka
5.B – Anena Janošová
5.B – Tomáš Němeček
6.A – Ondřej Vilím
6.A – Čeněk Babača
6.B – Ondřej Volek
6.B – Patrik Nedorostek
7.A – Jirka Šváček
7.A – Deny Koráb
7.A – Tomáš Hlavinka
8.A – Adam Maruštík